KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916479
nr 1291 6479
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Stilleben. Signerad, 2011. Olja på duk, 40x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:34:20
1.100 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg